GoodWe 3600-EH | 2 MPPT

€1,431.00
Tax included do 5 dní

Jednofázový hybridný menič napätia GoodWe z radu EH je štandardne vybavený dvoma MPP trackermi a spolupracuje s vysokonapäťovými batériami Pylontech, BYD a.p. Tento menič je odolný voči výpadku distribučnej siete a poskytuje teda dokonalú zálohu pre rodinný dom aj firmu.

Jednofázový hybridný menič GoodWe EH 2xMPPT ponúka 2 samostatné výstupy. Na prvý výstup sa pripojí fáza rodinného domu a na druhý výstup sa pripájajú zálohované spotrebiče, ktoré majú fungovať aj v prípade výpadku distribučnej siete. Kým je menič pripojený k sieti, dodáva do oboch výstupov. V prípade výpadku distribučnej siete dodáva len do druhého výstupu. Prechod do záložného režimu sa deje v rámci milisekúnd. Jedná sa teda o UPS (Uninterupted Power Supply). Samozrejmosťou je bezplatný monitorovací systém elektrárne (výkon FVE a stav batérií) pomocou Wi-Fi. Menič je možné nastaviť ako bezprietokový. Batérie možno nabíjať z AC strany (zo siete distribútora).

Vlastnosti:

Počet fáz: 1

Max. povolený výkon FV (W): 4800

Max. jednosmerné napätie (V): 580

MPPT regulátor - rozsah napätia (V): 100 - 550

Štartovacie napätie (V): 90

Max. jednosmerný prúd (A): 12,5 / 12,5

Počet MPPT regulátorov: 2 - Zapojiteľné ai paralelne

Rozsah napätia batérie (V): 85 - 460

Štartovacie napätie (batérie) (V): 90

Max. nabíjací / vybíjací prúd (A): 25/25

Svetoznáma značka GoodWe je garanciou maximálnej spoľahlivosti, nadštandardných riešení a príjemného pomeru kvalita / cena. Hlavným akcionárom je JXT Group, ktorá dodáva komponenty pre Apple a Samsung. Meniče GoodWe sú niekoľko rokov jedny z najpoužívanejších v Holandsku, Veľkej Británii a Austrálii. Absolútnou jednotkou sú v Číne.

You might also like

  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password