Naša spoločnosť

Ponúkame overené a kompatibilné riešenia v oblasti fotovoltaiky

Sme priamym dovozcom fotovoltaickej techniky, ktorú sami denne používame. V spoľahlivosti sme jednotka pretože si precízne vyberáme komponenty pre našich zákazníkov tak, aby spĺňali vysoké nároky na kvalitu. Techniku dovážame vo veľkom a preto Vám vieme poskytnúť atraktívne ceny i služby.

Náš tím

Súčasťou nášho tímu sú skúsení ľudia, ktorí nie sú posúvači krabíc. Radi Vám poradia s riešením, návrhom ako i s celým životným cyklom Vášho projektu.

Zákaznícky servis a odbornosť

Členom nášho tímu vyberáme precízne tak, aby sme boli pre Vás dlhodobým partnerom a nie iba predajcom. Naším cieľom je aby ste boli s našimi rieśeniami dlhodobo spokojní. Vďaka tomu nás môžete odporúčať ďalej a podľa toho sa k Vám správame.

Naša ponuka

Medzi naše prednosti patria najmä:

  • Vysoko kvalitné produkty s atraktívnou cenou
  • Vybrané vlastné doplnkové produkty ktoré sme sami vyvinuli
  • Overené nami dlhodobo testované zostavy
  • Oceňovaný zákaznícky servis
  • 30-dňová záruka vrátenia peňazí
  • Registrácia

Registrácia

Už máte účet?
Prihláste sa namiesto toho Alebo Reset hesla